Festival Bylinkové dny

“Problémy nelze vyřešit stejným způsobem myšlení, jakým vznikly.“

Albert Einstein

Vítejte na stránkách festivalu Bylinkové dny aneb Cesta za poznáním. Festival probíhá každoročně v období mezi květnem a červnem na zámku v Uherském Ostrohu od roku 2005. Pokud jste zavítali na tyto stránky, není to náhoda. Máme pro Vás zřejmě něco, co byste měli vidět, slyšet, ochutnat či ovonět.

Termín 13. ročníku festivalu je od 4. do 6. května 2018.

 

Těšíme se na setkání s Vámi:
Radek Nožička a Eva Koukolská 

 

Aktuality

XIII. ročník Bylinkových dnů minulostí.

Zdravím všechny účastníky letošního ročníku "Bylinkovek". Další, tentokráte víkendový ročník se nám velmi vydařil. Děkuji účastníkům, děkuji lektorům, mojí ženě Lidušce a Městu za vstřícnou spolupráci.

Mějte krásné letní dny a někdy jistě zase na viděnou.

Radek

Stále je možnost přihlášení na semináře.

Zdravím všechny příznivce Bylinkových dnů. Jsem velmi rád za váš zájem a přihlášky. Od zítřejšího dne to je 2. května, bude možný prodej seminářů i na Informačním centru v Ostrohu u zámku.

Pokud to máte daleko, vyplňte přihlášku, abych mohl evidovat počty přihlášených a platbu možno provést na místě půl hodiny před seminářem.

V případě dotazu volejte na 773 569 559. Radek Nožička

Můžete se přihlašovat na XIII. ročník

Zdravím všechny příznivce Bylinkových dnů. Před pár dny byla otevřena elektronická přihláška. V klidu si prostudujte program a vesele se můžete přihlašovat. Už se na Vás těšíme. Zdraví Radek. 

CO MNE NAUČILA ZAHRADA – Igor Chaun, 7. 5. 2017

Stránky

Magazine content management system